Treningi FMW Runners

fmw_runners_trenerzy

Fundacja „Maraton Warszawski” zaprasza wszystkich na bezpłatne treningi w Warszawie! Świetni polscy biegacze – Łukasz Oskierko, Paweł Olszewski i Julita Kotecka pracują z Wami nad formą do 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego oraz do kolejnych biegów. Możesz brać udział we wszystkich lub tylko w wybranych treningach. Zajęcia z naszymi trenerami  są komplementarne. Na trening nie musisz się zapisywać – najważniejsze to się na nim pojawić!

Gdzie i jak trenujemy?

Każdy poniedziałek (dodatkowa grupa dla początkujących)

Trenerzy: Paweł Olszewski i Łukasz Oskierko

Gdzie: Stadion Narodowy
Miejsce zbiórki: brama nr 2 od strony Al. Waszyngtona
Godzina: 18:00

narodowy

Każda środa

Trenerzy: Julita Kotecka
Gdzie: Agrykola
Miejsce zbiórki: stadion LA
Godzina: 18:00

agrykola

 

 

Paweł Olszewski

Biegacz amator żyjący sportem od dziecka. W myśl zasady, że wiedza jest kluczem do sukcesu, biegowe praktyki czerpie z każdego dostępnego źródła. Wszystkie nabyte elementy biegowego rzemiosła najpierw testuje na sobie, co pozwala mu na przekazywanie jedynie konkretnych i sprawdzonych metod treningowych. Jak sam często powtarza, tylko jedna rzecz w bieganiu sprawia mu większą radość niż jego własny rozwój i sukcesy – rozwój i sukcesy jego podopiecznych!

Rekordy:
Maraton: 2:41:31
Półmaraton: 1:18:36
10 km: 35:41
5 km: 16:56

Największe sukcesy:
Trzykrotny drużynowy mistrz Polski w maratonie z klubem Warszawiaky Athletics Club

Łukasz Oskierko

Były zawodnik AZS Olsztyn na dystansach 2000m przeszkody, 3000m i 3000m przeszkody. Duże doświadczenie treningowe wyniesione z profesjonalnego klubu LA, z powodzeniem przekłada na biegi uliczne. Pasjonat i wielki entuzjasta biegania. Panicznie bojący się łaskotek właściciel pająka Marcina.
p.s. Widział nie jedno, nawet jak kogoś koń pokąsał.

Więcej o biegowej „przygodzie” Oskiera znajdziesz TUTAJ.

Rekordy:
Maraton: 2:26:09
Półmaraton: 1:08:30
10 km: 31:16
5 km: 15:19