Punkty Kibicowania

1

Nieważne, czy bierzesz udział, czy trzymasz kciuki za innych. Bądź z nami 25 marca i stań się częścią tego radosnego, spektakularnego, największego w Polsce wydarzenia biegowego. W przygotowanych przez nas punktach kibicowania dopingować będą organizacje #BiegamDobrze, zespoły i orkiestry muzyczne, cheerleaderki, nasi sponsorzy i przyjaciele fundacji. Przyjdź i Ty! Zróbmy pozytywną energię wspierając, bliskich i rodzinę, znajomych i nieznajomych, tych najszybszych, i tych ostatnich.

  1. Po pierwsze zapoznajcie się  z trasą biegu – z powodzeniem możecie zaplanować czas tak, aby dopingować biegacza w kilku miejscach podczas biegu.
  2. Upewnijcie się, że wiecie w jakim tempie będą biegli wasi najbliżsi.
  3. Dzięki stronie http://live.sts-timing.pl/pw2018 wpisując numer lub nazwisko biegacza zobaczycie czy już przebiegł przez dany punkt kontrolny. I będziecie mogli oszacować, kiedy spodziewać się go w zakładanym miejscu na trasie.
  4. Namawiamy do kibicowania wszystkim, nawet nieznajomym biegaczom. W większości na numerach startowych zawodnicy mają wydrukowane imiona. Nie zdajecie sobie sprawy jak często zwykłe “Brawo Ania. Dasz radę!” może dodać siły w kryzysowej sytuacji.

Pamiętaj jednak, że trasa jest przede wszystkim dla biegaczy. Obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na trasę biegu oraz poruszania się po niej na rowerze czy rolkach. Kibice niestosujący się do zaleceń mogą zostać poproszeni przez obsługę imprezy o opuszczenie trasy.

1.Kibice z flagami państw
2. Unicef
3. Fundacja Wcześniak
4. High Blood Pressure
5. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę
6. Echo-Pudel-KTGreen-KamilWiętczak Bass
7. Fundacja SYNAPSIS
8. Drumbastic
9. ZarazzaraZ
10. WWF
11. Młodzieżowa orkiestra HALS
12. Amnesty International
13. Fundacja Spartanie Dzieciom
B14. loco Central
15. Fundacja Rak’n’Roll
16. PZU
17. Fundacja NON-IRON
18. SKAdyktator
19. ManGo! Brassi
20. PAH
21. Sereia de Varsovia
22. ADIDAS RUNNERS CHEERING ZONE
23. Domofonia
24. Chór Akademicki UW
25. Mixbass

 

 

Jeśli masz pomysł na organizację własnego punktu kibicowania skontaktuj się z nami: oprawa@maratonwarszawski.com

Wiosna startuje w Warszawie!

 
Kalendarium imprez