Przebierz się i ubierz się!Na naszych imprezach poziom sportowy jest mocno wyśrubowany, ale warszawska połówka słynie również z ogromnej grupy pozytywnie zakręconych uczestników, którzy efektywność stroju w jakim pokonają trasę przedkładają nad wynik na mecie i komfort ruchu podczas biegu.

Dzięki ich twórczym ambicjom nasze imprezy uświetnia wiele interesujących obiektów biegających. Maszyny budowlane, produkty spożywcze, superbohaterowie i zwierzęta to tylko część z nich. Jedno jest pewne, obecność przebierańców powoduje radosne poruszenie.

Jeśli kiedykolwiek przeszła Ci przez głowę myśl, żeby wystartować w biegu w szalonym stroju…nie duś dłużej tego w sobie, lepszej okazji nie będzie. Wskocz na kolejny poziom wtajemniczenia czerpania radości z biegania! Dla najbardziej oryginalnych i zwariowanych przebierańców czekają biegowe zestawy firmy adidas: koszulka i spodenki.

Zasady są proste.
1. Pokonaj trasę 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego w pomysłowym stroju.
2. Wyślij swoje zdjęcie z 13. PZU Półmaratonu Warszawskiego do 28 marca na adres: konkurs@maratonwarszawski.com.

Przyznane zostaną dwie nagrody: jury Fundacji „Maraton Warszawski” i internautów w głosowaniu na Facebooku.

Uwaga biegacze biorący udział w akcji #BiegamDobrze!
Pamiętajcie, że deklaracja o wystartowaniu w wyjątkowym przebraniu będzie szczególnym motywatorem dla Waszych darczyńców!

Regulamin