Plany

Biegasz, ale nie wiesz, czy dasz radę? Nie masz pojęcia, jak sprawić by Twój trening był bardziej efektywny? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka punktów, z którymi upewnisz się, że ten cel jest do zrobienia.

 

Wybierz plan treningowy!

Mamy dla Was trzy opcje treningowe stworzone specjalnie na potrzeby naszego Półmaratonu. Jako pierwszy dla najmniej pewnych swoich sił proponujemy trening Jeffa Gallowaya. Polega on na…

 Trening Jeffa Gallowaya 

 

Dla ambitniejszych mamy plan przygotowany przez Mistrzynię Polski z 2012 roku, Aleksandrę Jawor (1:14:36, Warszawa). Plan w pierwszym tygodniu zakłada treningi o długości 6-12 kilometrów. Osoby bardziej wytrenowane do trzech podstawowych dni treningowych powinny dodać czwarty trening przypadający na sobotę.

 Trening Aleksandry Jawor 

 

I jako trzeci: plan treningowy naszej niezawodnej ekipy FMW runners! Możesz wykonywać go sam lub przyjść na grupowe, darmowe, całoroczne zajęcia do nas. Wyjaśnimy Ci szczegóły planu i pomożemy w jego prawidłowej realizacji.

 Trening FMW Runners 

Trenuj z FMW runners!!!

W każdy poniedziałek o godz. 18:00 pod bramą nr 2 Stadionu Narodowego czekamy specjalnie na Ciebie z dedykowanym bezpłatnym treningiem dla początkujących półmaratończyków. Przyjdź i sprawdź swoje siły – to nic nie kosztuje! Poznaj naszych trenerów, zadaj im pytanie, uzyskaj wsparcie i dowiedz się więcej, jak przygotowywać się do swojego pierwszego w życiu półmaratonu. Bieżące informacje na stronie facebookowej: FMW runners.

Dołącz!