Plany

Biegasz, ale nie wiesz, czy dasz radę? Nie masz pojęcia, jak sprawić by Twój trening był bardziej efektywny? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka punktów, z którymi upewnisz się, że ten cel jest do zrobienia.

 

Wybierz plan treningowy!

Mamy dla Was trzy opcje treningowe stworzone specjalnie na potrzeby naszego Półmaratonu. Jako pierwszy dla najmniej pewnych swoich sił proponujemy trening FMW Runners. Możesz wykonywać go sam lub przyjść na grupowe, darmowe, całoroczne zajęcia do nas. Wyjaśnimy Ci szczegóły planu i pomożemy w jego prawidłowej realizacji. Wspólnie z Magazynem Bieganie przygotujemy Cię do startu. Odwiedzaj regularnie stronę magazynu!

 Trening FMW Runners 

 

 

Drugi trening Jeffa Gallowaya. Polega on na…

 Trening Jeffa Gallowaya 

 

 

Dla ambitniejszych mamy plan przygotowany przez Mistrzynię Polski z 2012 roku, Aleksandrę Jawor (1:14:36, Warszawa). Plan w pierwszym tygodniu zakłada treningi o długości 6-12 kilometrów. Osoby bardziej wytrenowane do trzech podstawowych dni treningowych powinny dodać czwarty trening przypadający na sobotę.

 Trening Aleksandry Jawor 

 

 

Trenuj z FMW runners!!!

Przyjdź i sprawdź swoje siły – to nic nie kosztuje! Poznaj naszych trenerów, zadaj im pytanie, uzyskaj wsparcie i dowiedz się więcej, jak przygotowywać się do swojego pierwszego w życiu półmaratonu. Bieżące informacje na stronie facebookowej: FMW runners.

 

Świetni polscy biegacze – Bartek Olszewski, Kasia Gorlo, Paweł Olszewski i Łukasz Jóźwiak pracują z Wami nad formą do naszych biegów! Pod czujnym okiem trenerów można nie tylko trenować, ale również tworzyć biegową społeczność FMW Runners!

Możesz brać udział we wszystkich lub tylko w wybranych treningach. Zajęcia z naszymi trenerami  są komplementarne. Na trening nie musisz się zapisywać – najważniejsze to się na nim pojawić

Każdy poniedziałek (dodatkowa grupa dla początkujących)

Trenerzy: Paweł Olszewski i Łukasz Jóźwiak
Gdzie: Stadion Narodowy
Miejsce zbiórki: brama nr 2 od strony Al. Waszyngtona
Godzina: 18:00
zobacz miejsce zbiórki na mapie

Każda środa

Trenerzy: Bartek Olszewski, Kasia Gorlo
Gdzie: Agrykola
Miejsce zbiórki: stadion LA
Godzina: 18:00

 

Dołącz!