BIURO PRASOWE

Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej na 13. PZU Półmaraton Warszawski zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania. Wejście do strefy mediów będzie możliwe, jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia. W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz! Otrzymają Państwo maila z informacją o akredytacji.

Akredytacje (identyfikatory i kamizelki) będą gotowe do odbioru w biurze prasowym imprezy, które mieścić się będzie na Stadionie PGE Narodowym. Formularze można przesyłać do 22 marca, do godziny 16:00. Odebranie akredytacji (identyfikatora) bez uprzedniego zgłoszenia będzie niemożliwe.

Akredytacja MEDIA upoważnia do otrzymania materiałów prasowych oraz przeprowadzania wywiadów w miasteczku maratońskim, a także do robienia zdjęć za wyjątkiem zdjęć w samej strefie mety (między barierkami).

Akredytacja FOTO uwzględnia miejsca bezpośrednio przy mecie biegu. Wejście do strefy mety mogą uzyskać jedynie fotoreporterzy oraz ekipy telewizyjne (1 operator i dziennikarz z danej redakcji). Liczba przepustek FOTO jest ograniczona.

FORMULARZ AKREDYTACYJNY >>>

Godziny otwarcia biura prasowego na PGE Narodowym (Media Center, od strony Wybrzeża Szczecińskiego):
23 marca (piątek) w godzinach 12:00 – 20:00
24 marca (sobota) w godzinach 10:00 – 19:00

KONTAKT DLA MEDIÓW

Partner of Promotion (biuro prasowe)
Jarosław Zakrzewski
tel. 790 763 832
j.zakrzewski@partnersi.com.pl

Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka
magda.skrocka@maratonwarszawski.com
tel. 510 281 438

 

 
Kalendarium imprez