BIURO PRASOWE

Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej na 12. PZU Półmaraton Warszawski zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania. Wejście do strefy mediów będzie możliwe, jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia.

W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz. Otrzymają Państwo maila z informacją o akredytacji.

formularz

Imienne akredytacje (identyfikatory) będą gotowe do odbioru w biurze prasowym imprezy, które mieścić się będzie przy biurze zawodów. Formularze można przesyłać do 24 marca, do godziny 16:00. Odebranie akredytacji (identyfikatora) bez uprzedniego zgłoszenia będzie niemożliwe.

Strefa MEDIA upoważnia do otrzymania materiałów prasowych oraz przeprowadzania wywiadów w miasteczku maratońskim, a także do robienia zdjęć za wyjątkiem zdjęć przy
mecie biegu!

Strefa FOTO uwzględnia miejsca bezpośrednio przy mecie biegu. Wejście do strefy mety mogą uzyskać jedynie fotoreporterzy oraz ekipy telewizyjne (1 operator i dziennikarz z danej redakcji). Liczba przepustek FOTO jest ograniczona.

ODBIÓR AKREDYTACJI

Biuro Prasowe 12. PZU Półmaratonu Warszawskiego zlokalizowane będzie na PGE Narodowym przy Biurze Zawodów. Godziny pracy Biura Prasowego:

24 marca (piątek) w godzinach 12.00 – 20.00
25 marca (sobota) w godzinach 10.00 – 19.00

KONTAKT DLA MEDIÓW

Partner of Promotion
Magdalena Sosna
tel. 501 185 809
m.sosna@partnersi.com.pl

Fundacja „Maraton Warszawski”
Magda Skrocka
magda.skrocka@maratonwarszawski.com
tel. 510 281 438