Seminaria Magazynu „BIEGANIE”

Po raz kolejny zapraszamy na prezentacje, wykłady i panele dyskusyjne w ramach weekendu z 12. PZU Półmaratonem Warszawskim. Dzień przed startem półmaratonu, w sobotę, 25 marca, od godz. 12:00 do 18:00, w Sali Kinowej warszawskiego stadionu PGE Narodowy zaprzyjaźnieni eksperci podpowiedzą, jak trenować, odżywiać się i dbać o swój organizm, aby jak najdłużej cieszyć się bieganiem. Solidna porcja wiedzy pomoże przygotować się do biegu, wystartować w zawodach, a po ich ukończeniu zregenerować się z myślą o kolejnych startach.

Program seminariów został zredagowany z myślą o początkujących biegaczach, ale również tych zaawansowanych, którzy często zapominają, że bieganie to „zdrowa radość”. Zaplanowaliśmy również specjalny wykład dla tych, dla których bieganie to za mało i trenują trzy dyscypliny w jednej. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny. Zapraszamy!

SEMINARIA MAGAZYNU PROGRAM

12:00–12:45 O urazach stopy i stawu skokowego u biegaczy – dr Wojciech Ceran, Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH

13:00–13:45 O trenowaniu na wynik i na zdrowie – trenerzy Agnieszka Kruszewska-Senk i Aleksander Senk, ObozyBiegowe.pl

14:00–14:45 O procesie regeneracji potreningowej – mgr Michał Dachowski, Fizjo4life

15:00–15:45 O tym, co robić, żeby być szybszym triathlonistą – trener Jakub Bielecki, NeON

16:00–16:45 O tym, co jeść, by cieszyć się zdrowiem nie tylko podczas biegania – dietetyk Łukasz Jaśkiewicz, Akademia Dietetyki Sportowej

17:00–17:45 O tym, jak troszczyć się o swój kręgosłup – dr Łukasz Matusiewicz, Centrum ZdrowieKregoslupa.pl